Sledujte náš

Doutník má oheň na jednom konci a blázna na druhém. (Horace Greely)

Na počátku byla cesta

......

Doutník jako styl života

Díky nabídce Excellence Cigar Club z.s., si můžete vybírat doutníky z různých koutů světa. Nejčastěji si ale u nás vychutnáte ty z Kuby, Nicaraguy, Kostariky, Hondurasu a Ekvádoru. Přinést si můžete i své vlastní oblíbené doutníky a uschovat si je v našem humidoru.

Co člověk, to chuť

Pro ještě chutnější požitek z kvalitního doutníku najdete v našem baru samé dobré pití. U nás si spolehlivě pochutnáte na vybraných rumech z celého světa, whisky a bourbonu, koňaku, vínech českých i světových, excelentní kávě Alya od firmy Star Coffe, exkluzivně míchané pro náš klub, nebo čaji Dilmah.

Užít si chvíle po svém

Vybavení klubu jsme navrhli tak, aby se vám u nás dobře sedělo ve volném čase i při obchodní schůzce. Proto nechybí wifi připojení, televize se snadným připojením k počítači. Jediné, co tu nikdy mít nebudeme, jsou hodiny.

„Když nebudu moct v nebi kouřit doutník, nepůjdu tam.“

Mark Twain